Maastikuhooldaja
Pargis
Aias

   NÕUSTAMINE

Maastikuhooldaja ja metsuri nõuanded on kõigile, kellel on hooldada aias ilu- või viljapuid, park, mets või hauaplats. Telefoni teel puude ja metsa tervise hindamine ning vajalike tööde planeerimine on võimatu. Tuleme Teie juurde, et aidata õigeid otsuseid langetada.

NÕUSTAMINE ON TASUTA!

Puittaimede hooldusvajaduse hindamisel selguvad vajalikud tööd, nende mahud ning alles siis saame leppida kokku õige hinna.

Lõikamise aeg

Puittaimi lõigatakse erinevatel aegadel. Parim lõikamise aeg on varakevad. Mahlajooksvaid puid lõigatakse pärast pungade puhkemist, külmaõrnu puid ja põõsaid kevadel hiljem, kauniõielisi põõsaid pärast õitsemist ja enne uute õiepungade moodustumist, kevadel õitsvaid põõsaid vahetult peale õitsemist, suve teisel poolel õitsejaid lõigata ja kärpida sügisel või varakevadel. Põõsaid võib lõigata augustis ja okaspuid puhkeolekus. Liiga pikaks kasvanud üksikuid oksi võib lõigata ka suvel, murdunud või kahjustatud oksad tuleb eemaldada kohe kui neid märgatakse. Metsa majandamise juures on olulised paljud erinevad nüansid: metsa kasvatamise eesmärk, asukoht, tervislik seisund, kooslused, mullastik, veerežiim, seni teostatud tööd, boniteet, majandamise rentaablus, raieküpsus jne

Kui eelnev jutt Teid segadusse ajas, siis võtke julgelt meie maastikuhooldajaga või metsuriga ühendust. Tuleme oma teadmiste ja oskustega Teile appi.

NB!

Küsige julgesti, sest valesid küsimusi ei ole olemas!

 

 

Copyright © Uibu.R OÜ |